MOKYMAI GRUPĖSE

Šie mokymai – tai galimybė pažinti save ir savo aplinką daug giliau. Pažinę mes galime sąmoningai keisti save, o keisdamiesi matome, kaip ima keistis ir aplinka. Vidinis matymas ir mokėjimas juo naudotis – tai nuostabus įrankis, kuriuo mes galime praplėsti savo proto ribas, o su praplėstu mūsų pasauliu, atsiveria ir naujos jame slypinčios galimybės.

GRUPINIUOSE MOKYMUOSE IŠMOKSITE:

  1. Kaip klausytis savo širdies balso ir taip pasirinkti geriausius sprendimus.
  2. Naudotis vidiniu matymu ir jo pagalba siekti tikslų.
  3. Atstatyti ryšį su savo siela, dvasia, aukščiausiais.
  4. Kaip tvarkyti savo energetinius kanalus, bei nukreipti energiją tinkama linkme.
  5. Kaip užeiti ant pagrindinio savo gyvenimo kelio ir kuo optimaliau juo judėti.
  6. Kaip matyti pasekmių (tam tikrų gyvenimo įvykių) priežastis, bei jas šalinti, taip pat kartais šalinant ir iš praeitų gyvenimų.
  7. Kaip sąmoningumu užpildyti savo gyvenimą.

Vidinio matymo tikslas nėra vien šalinti problemas, jo tikslas – problemų išvengti ir judėti savo tikriuoju gyvenimo keliu, dėl kurio ir esate čia žemėje. Visos nelaimės tai tik ženklas, kad neiname savo tikruoju keliu taip, kaip reikia. Vidinio matymo pagalba pamatysite, kaip pasiekti tikruosius Jūsų tikslus, kurie eina iš Jūsų širdies.

MOKYMAI GRUPĖSE INTERNETU

Nauji žmonės į grupes priimami, kai renkama nauja grupė.

Norintys prisijungti prie darbo grupės greičiau, gali tai padaryti padirbėję su Roku Jarašiumi individualiose konsultacijose.

Turintys patirties dirbant su vidiniu matymu priimami iškarto prijungus prie esamų grupių.

Per mėnesį yra padaromi 4 grupiniai darbai. Vienoje grupėje dalyvauja nuo 3 iki 10 žmonių. Grupės suskirstomos pagal žmonių energetiką, tikslus, esamas problemas ir jų galimybę dalyvauti darbe laiko atžvilgiu. Dažniausiai darbai vyksta sekmadienį. Pagal daugumos žmonių galimybes ir norus grupiniai darbai vyksta ir kitomis dienomis. Konferencija vyksta susiskambinus Skype.

Mėnesinė mokymų kaina 120eur.

Registracija į mokymus:
rokasjarasius@gmail.com
+37064653599