TEORINĖ PASKAITA

„GYVENIMO ĮVYKIŲ PRIEŽASTYS IR JŲ SPRENDIMO BŪDAI“

2019 sausio 26 d. 12:00

Įsivaizduokit, kad kiekvienas turite tokį įrankį, kurio pagalba galite pamatyti ligos priežastį, verslo bankroto priežastį, sudėtingų santykių ar kitokų neigiamų įvykių priežastis. Tai pamačius ir suvokus, jūsų gyvenime vėl gali atsirasti harmonija. Būtent tokį įrankį galiu padėti jumyse atskleisti ir mokyti juo naudotis.

Pažinę save ir savo aplinką daug giliau, mes galime sąmoningai keisti save, o keisdamiesi matome, kaip ima keistis ir aplinka. Kiekvienas iš mūsų, jei yra tam pasiruošęs, gali daryti vidinio matymo pagalba. Tai nuostabus įrankis, kuriuo mes galime praplėsti savo proto ribas, o su praplėstu mūsų pasauliu, atsiveria ir naujos jame slypinčios galimybės.

Teorinės paskaitos metu plačiau SUŽINOSITE APIE:

1. KARMĄ, kaip fizikos dėsnį, nurodantį, kad kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Paskaitos metu nagrinėsime, kaip karma pasireiškia mūsų gyvenime, fiziniame pasaulyje.
2. Roko vidinio matymo istoriją – apie tai, kaip jis pradėjo matyti, kaip buvo užblokuotas jo matymas ir kokie būdai padėjo jį atverti.
3. METODUS, žingsnius, kuriuos reikia padaryti, norint atverti savo vidinį matymą.
4. SITUACIJAS, iš šio ir praeitų gyvenimų, kurias reikia suvokti („uždaryti“).
5. ESMINIUS DALYKUS, kuriuos reikia padaryti, norint įeiti į reikiamą situaciją, norint pamatyti esmę ir tinkamai, 100% suvokti („uždaryti“) situaciją.
6. APLINKYBES, kada atsiranda („iškyla“) situacijos, kurios veikia mus negatyviai, ir kurias reikia uždaryti.
7. GALIMYBES dirbant su situacijomis – sveikata, karjera, santykiai, ir apskritai gerėjanti gyvenimo kokybė.

Vidinio matymo tikslas nėra vien šalinti problemas, jo tikslas – problemų išvengti ir judėti savo tikriuoju gyvenimo keliu, dėl kurio ir esate čia žemėje. Visos nelaimės tai tik ženklas, kad neiname savo tikruoju keliu taip, kaip reikia. Vidinio matymo pagalba pamatysite, kaip pasiekti tikruosius Jūsų tikslus, kurie eina iš Jūsų širdies.

Paskaitos kaina: 30 €

Registracija į paskaitą:

rokasjarasius@gmail.com

+37064653599

Pakeiskite problemas į iššūkius, kurie ves Jus į tobulėjimą!