Masažai

Masažai2018-10-09T10:19:06+00:00

unnamed

Masažuotoja – kosmetologė.

Rita Jarašė

Gyvenime vykstančių reiškinių, tokių kaip skausmas, liga, nemalonūs nutikimai ir kt., priežastis visada išsiaiškinu iš psichologinės pusės.
Kam man tai? Šio požiūrio į gyvenimą dėka esu sveika, tobulėju kaip asmenybė ir padedu savo klientams eiti jų puikios savijautos link.
Nes retas kuris ateina masažo šeip sau, iš neturėjimo ką veikti, dažniausiai žmogui skauda arba yra psichologiškai bei fiziškai išsekęs. Dauguma ligų tikrai yra nuo nervų, o nervai tiesiog „neatlaiko“ netinkamo mūsų gyvenimo būdo. Kad greičiau pasiektume išgijimą, būtina išsiaiškinti negalavimo židinį, bei to židinio atsiradimo priežastis ir jas pašalinti, keičiant mąstymą, o galiausiai ir tą gyvenimo būdą, dėl kurio nukentėjo mūsų nervai.
Sąmoningas masažas – kai parenkamos reikalingos masažo technikos, priemonės bei pateikiami klientui jo negalavimo psichologinės priežastys.

◊◊◊

MASAŽŲ APRAŠYMUS ir KAINAS rasite ČIA

rita@matantys.lt
+370 689 95850

◊◊◊

Sąmoningas masažas

samoningas masazas

Kada? Tiksliau, dėl kokių priežasčių, dažniausiai padovanojate sau masažą?

– kai skauda?

– jaučiate nuovargį ir norite atsipalaiduoti?

– o gal tiesiog gavote dovanų kuponą?

Kad ir kaip ten bebūtų, faktas tai, jog viskam yra priežastis, atsitiktinumų nebūna. Patiriamam skausmui bei nuovargiui yra užslėpta psichologinė priežastis, o dovanų kuponas – jį galime pavadinti GALIMYBE išvengti blogos savijautos.

Šiuo metu Žemėje vyrauja tokios energijos, jog veikdami fiziką (kūną) be dvasingumo (psichologinių pokyčių savyje)  rezultatas būna ne itin džiugus, jis gali būti patenkinamas (pakenčiamas), bet ne džiuginantis.

Jei ant jūsų pečių kabo sunkumai, svetimos atsakomybės automatiškai jums keliama įtampa ir ji pasireiškia skausmu pečių juostoje. Tai tik pavyzdys, vienas iš variantų, dėl ko gali jums skaudėti pečius, nugarą… Kiekvienas esame individualus, tad ir problemos nekitokios. Vidinio matymo dėka, kai kreipiatės pas mane pagalbos (šiuo atveju ateinate masažo) aš matau jūsų negalavimo priežastį, ją suvokiu per save ir subtiliuose mintimis (kartais ir fizikoje, sąmoningai) pateikiu jums reikalingą suvokimą, po kurio negalavimas pasitraukia iš jūsų kūno.

Prieš tai vyksta mano pasiruošimas jūsų atėjimui, kalbu ne tik apie darbo vietos paruošimą, bet ir apie savo pačios emocinį pasiruošimą išsprendžiant reikalingas situacijas susijusias su mano būsimu klientu. Vidinio matymo dėka matau, kokia spalva reikalinga procedūros metu, patiesiu atitinkamos spalvos antklodę (apie spalvų poveikį čakroms, mūsų emocijoms ir aurai pasakosiu ateityje). Parenku reikalingus aliejus, priklausomai nuo poreikio:  gydančius uždegimą, subalansuojančius, raminančius ar kaip tik aktyvinančius – juos renku išjausdama per širdį, nes tik širdis žino, ko reikia,  jog procedūra būtų atlikta 100% veiksmingai. Tuomet seka masažo technika ir reikalingos energijos.

Trukmė: visuomet dirbu apie valandą laiko, per šį laiką pasiekiamas geriausias rezultatas J

IR TAI TIK TRUPUTIS TO, KAS VYKSTA IR KĄ GALIMA APSAKYTI ŽODŽIAIS…

◊◊◊

Energetinis masažas

Moxa

Energetinis, harmonizuojantis masažas moxa

Moxa – pelyno lazdelė. Įkaitusia moxa veikiami kūne esantys žmogaus energetiniai kanalai, biologiškai aktyvūs taškai. Kiekvieną tašką bei kanalą (meridianą) atstovauja tam tikras vidaus organas. Terapijos su moxa metu normalizuojami energijos srautai, stiprinami atitinkami organai, gerinamos jų tarpusavio funkcijos, atpalaiduojami raumenys, pagerinama kraujo cirkuliacija, harmonizuojamas visas organizmas ir jo veikla, padidėja pozityvumas. Priklausomai nuo procedūros jaučiamas energijos protrūkis arba atsipalaidavimas.

◊◊◊

Savimasažas

savimasazas

Kai masažuojame savo kūną, jis gauna signalą, jog yra mylimas. Žinoma jei masažuojama su meile, o ne priekaištais jam ir skubėjimu… Tinkamas lytėjimas žmogui svarbus ne tik kūdikystėje, jis svarbus kiekviename amžiuje, visą gyvenimą. Ypatingai svarbu su kokia energetika liesime, masažuosime, kokius signalus siųsime. Jei siekiame ramybės ir atsipalaidavimo, tai ir masažas turi būti daromas ramiai, be chaoso mintyse, jaučiant kiekvieną judesį, o ne prisimenant įvykius, dėl kurių prisireikė atsipalaidavimo…

Be kito pagalbos galime sau atlikti galvos, kaklo ir pečių juostos, rankų, delnų, pilvo, klubų, kojų (jei jau imuosi masažuoti kojas, į pagalbą pasitelkiu medų – jis puikiai išjudina limfą ir giliuosius audinius naudojant minimaliai jėgos) bei pėdų masažą.

Galvos masažas ne tik atpalaiduoja, nuima įtampą, bet ir gerina kraujotaką plaukų folikuluose, ko pasekoja plaukai greičiau auga ir tampa stipresniais. Taip pat mažina galvos skausmą. Dažna šio skausmo priežastis yra gaunamų energijų prastas pralaidumas dėl blokų arba jų nepriėmimas, masažuojant veikiamas pagrindinis energetinis kanalas – jis prasiplečia, energijos nebespaudžia galvos (lengvai prateka). Šis reiškinys pasireiškia po masažo sumažėjusiu kraujo spaudimu, lengvu galvos svaigimu, kuris po kurio laiko normalizuojasi.

Pečių juostą ilgai masažuoti nėra lengva, tačiau susirasti skausmingą, įtemptą vietą ir paspaudžioti stipriau, švelniau bei pamaigyti nėra sudėtinga. O jei pečių masažą kombinuojame su lengva mankšta – efektas būna super.

Rankoms daug dėmesio skirti nebūtina (nebent randate skausmingą vietą), stipresniais maigymo judesiais masažuojate žemyn – aukštyn – žemyn ir to gana, kad išsijudintų susikaupusi energija, limfa, pagerėtų kraujotaka. Bei išeitų pro jas išjudinta pečių juostoje susikaupusi energija, kuri kėlė skausmą, jei ji neišeis – vėl kaupsis ir simptomai sugrįš.

Apie delnų masažo svarbą ir juose esančius taškus yra begalės informacijos, tad nesiplėsiu. Tik paminėsiu, jog išjudinti kiekvieno pirštelio sąnarį ir riešą yra ne tik būtinybė, bet ir malonumas.

Pilvas ir klubai – juos masažuojant labai praverčia aliejus, nes pilvo masažas turi būti atliekamas švelniai ir būtinai pagal laikrodžio rodyklę, nes ta kryptimi juda žarnyno čakra. Masažas padeda ją suaktyvinti, pagerinti jos veiklą, ko pasekmė – geresnė žarnyno veikla. Išjudintos energijos pilve padeda lengviau paleisti praeities įvykius, atlaisvinti vietos naujovėms ir jas priimti.

Klubams reikalingas masažas dėl ganėtinai didelės jiems apkrovos, jei nedarote mankštos, tempimo pratimų, nuo dažnos tos pačios raumenų ir kūno padėties susidaro trigeriniai taškai, jaučiamas skausmas. Šios srities masažas palengvins judėjimą. O iš psichologinės pusės pagerins charakterio lankstumą.

Pėdų būklė parodo lengvai ar sunkiai einame per gyvenimą. Tad skirti joms truputy savo laiko ir dėmesio būtų į sveikatą, ne tik dėl pėdose esančių taškų, bet ir dėl lengvumo, kuris jaučiamas po masažo. Slegiančios energijos pramasažavus pėdas lengviau pasišalina iš kūno (jas sugeria Motulė Žemė) ir mus užplūsta naujos, lengvos, mums reikalingos energijos iš visatos. Su kuriomis galime daugiau atlikti gražių, šviesių darbų.

◊◊◊

Čakrų veiklos įtaka mūsų savijautai.

čakros

Čakrai nustojus suktis, nustoja kūne cirkuliuoti energija, sustojus energijai – jaučiami negalavimai. Toje srityje, kurioje sustrikusi čakros veikla, jaučiamas sunkumas, sąstingis, blogumas, perštėjimas, skausmas, o galiausiai atsiranda ir liga. Išsibalansavus vienai čakrai su laiku išsibalansuoja ir likusios, tad labai svarbi 100% jų veikla, jei norime jaustis energingi, kūrybingi, pozityvūs, nesirgti, kad žiemos metu nešaltų galūnės – mūsų kūne privalo vaikščioti gyvybinė energija ir kitos iš aplinkos gaunamos energijos, jų neturi blokuoti, stabdyti sustrikusios čakros. Sutrikimo priežastys dažniausiai būna psichologinio pobūdžio. Ir netinkamų ryšių su aplinka pasekmė.

Čakras galima normalizuoti atitinkamomis spalvomis arba/ir masažu.