Atsinaujinimas, tobulėjimas

Atsinaujinimas, tobulėjimas 2017-05-06T22:08:11+00:00

Project Description

Psichologai teigia, kad žmogus keičiasi kas 7-erius metus – tada mes mirštame ir gimstame iš naujo – tiek kūniškai, tiek dvasiškai. Taip pat jie teigia, kad geriausia kas 5-erius metus atnaujinti darbą, suteikti gyvenimui kitų pokyčių nei yra šiuo metu. Skaičiai tikrai dideli. Manau, per dideli…
Jei mes gyvename sąmoningai, jei kuriame ir dirbame DABAR, ŠIANDIEN, neužsisėdime vienoje vietoje, mes nuveikiame daug dalykų, realizuojame save. Kai nuolat save realizuojame teigiamų gyvenimo pokyčių sulaukiame daug greičiau nei po 5-erių ar 7-erių metų. Žmogus tobulėja kiekvieną dieną, jo gyvenime vyksta nuolatiniai teigiami pokyčiai, jis atranda save.
Gyvenimą galima sulyginti su laipteliais. Jei gyvename preitimi, stovime vietoje, neaugame, gauname skausmingas pamokas, jaučiamės nelaimingi, mes leidžiamės žemyn, po laiptelį atgal. Taip pat jei per daug tikimės iš ateities, gyvename iliuzijomis, ateities planais. Bandome peršokti keliais laipteliais per toli. Tuomet būname nuleidžiami ant žemės, planai žlunga, iliuzijos srogsta kaip oro burbulas.
Gyvename šiandien. Nesižvalgykime atgal ir nelėkim per toli į priekį. Gyvenkime šiandien, kurkime šiandien, keiskimės šiandien, nieko neatidėliokime.

Ieva Norvilaitė.