Bėgimas nuo savęs

Bėgimas nuo savęs 2017-05-06T22:11:05+00:00

Project Description

Atrodytų akivaizdu, jog kur benueisi, ką bedarysi visada būni su savimi. Ir tai neatsiejama. Elementaru.Bet žmogaus elgesys rodo visai ką kita. Taip skubame vytis LAIMĘ nesusimąstę apie tikrąją jos reikšmę.Tikime jog būsime laimingi įgyvendinę vieną, po to kitą tikslą ir taip be galo. Bėgame, vejamės ir nejaučiame laiko tėkmės. Tiesiog apgaudinėjame save. Ir niekada neturime laiko.

Ir aš bėgu… Jaučiu , kad bėgu pati nuo savęs.. Manydama, kad jau tuoj tuoj būsiu laimingesnė, kad viską suspėsiu. Juk stengiuosi, daug dirbu, atrodo išnaudoju laiką maksimaliai tam, kad pasiekčiau ko noriu.

Bet vis atsimušu į sieną. Ir nesuprantu, kodėl. Nenoriu suprasti, kad gyvenimas mane taip stabdo, tam, kad įsigilinčiau į tikrąją prasmę. Aš išdalinu savo energiją viskam aplinkui ir pagaliau pavargau. Nes tai neatneša to reikiamo rezultato. Atsigulusi vėl pradedu svajoti „kas būtų, jeigu būtų“…  jaučiu kaip manyje vėl atsiranda nauja energija nors prieš akimirką dar buvau pavargusi.

Ir tada pasipila vienas po kito suvokimai… Esu laiminga. Čia ir dabar. Nes pagaliau suprantu, kad telkdama dėmesį į savo vidų, įsiklausydama į savo širdies balsą aš esu aš. Sutelkusi dėmesį į savo širdies balsą girdžiu jį, o ne kitų žmonių nuomonę, primestus savus įsitikinimus ir jų gyvenimus.

Tai padeda man kurti, mylėti ir džiaugtis. Juk kiekvienas esame tokia Dievo dovana, kad nustebtume sužinoję kokie tikrieji esame  išnaudojus savo tikrąjį potencialą.

Eiskantė Ramelytė.