Energijų tarp vyro ir moters mainai

Energijų tarp vyro ir moters mainai 2017-05-08T14:22:56+00:00

Project Description

Nebe reikalo buvo Adomas ir Ieva.
Harmoningiems santykiams reikalingi du skirtingų lyčių atstovai, jie abu turi būti suinteresuoti bendradarbiauti. Jų sprendimai, veiksmai, poelgiai, emocijos turi būti orientuoti į tai, kas geriausia jų santykiams, o ne jų ego. Pora turi turėti bendros veiklos, kuri juos suartintų, tačiau jokiu būdu nevalia kažkuriam aukotis ir eiti partnerio keliu vien dėl to, kad tai iš pirmo žvilgsnio atrodo patogu, naudingiau ir pan. Žmogus turi savo kelią, savo veiklą, kurioje turi save realizuoti, kurioje jaustųsi lyg žuvis vandenyje. Skirtingi žmonės – skirtingi pomėgiai, reikia juos gerbti ir palaikyti, tegul žmogus kuria, nuo to jūsų santykiai bus tik gražesni, laimingesni. Dažna klaida: kažkuris poroje užmiršta save, palaidoja savo veiklas, pomėgius vardan partnerio. Ne paslaptis, kad toks aukojimasis augina nepasitenkinimą, kuris galiausiai sprogsta ir tada persisuka viskas į kitą pusę – pradedama žiūrėti tik savęs, savo poreikių, keršto troškimas užvaldo ir dažniausia pasekmė – nebesiunčiama partneriui energijos. Kai nevyksta energijų mainai, pas vyrus atsiranda tuščia vieta, kurią reikia užpildyti. Tada vyrai pradeda patys generuoti moterišką energiją, tai pasireiškia vadinamuoju „alaus pilvuku“, vyrai atrodo kaip 9 mėnesį nėšti – tai moteriškumo išraiška arba jei partneris negauna moteriškos energijos iš jūsų, tada… Nereikia pykti, kad vyras pradeda gauti dėmesio iš kitų dailiosios lyties atstovių, reikia pamąstyti ar dalinatės su vyru savo energija, ar nepykstate, nekerštaujate, ar viskas yra harmonijoje? Nes nebus trečio asmens, jei poroje viskas gerai. Neduoti, nesidalinti, labiau mėgsta moterys, vyrai savo energijos duoda, tik moterys jos nepriima, o kai nepriima – atsiranda energetiniai blokai, kurie trikdo energijos tėkmę kūne, pasekmė – didėjantis svoris, cistos, grybeliai, augliai, krūties vėžys – populiarios moteriškos ligos. Pykstate, kad jūsų vyras nieko nepadaro iki galo? Pradėtų darbų begalė, tačiau nei vieno užbaigto?
Priežastis – jam tiesiog pritrūksta energijos užbaigti darbams, jūsų energijos – moteriškos. Moterims taip pat pritrūksta energijos, noro, stimulo pradėti, išdrįsti veikti kažką naujo, jei ji negauna pakankamai vyriškos energijos, nors ir vyras siunčia, energija moters nepasiekia, per blokus, programas. Išvada tokia dviese – poroje ir būnant darnoje jūs galite padaryti daugiau, jaustis laimingesni,
jausti gyvenimo pilnatvę, tereikia dalintis, būti atviriems, spręsti nesusipratimus, judėti į priekį, kurti, tobulėti kartu. Juk dviese linksmiau ir žymiai produktyviau.

Rita Jarašė.