Gydymas su Motulės gamtos pagalba

Gydymas su Motulės gamtos pagalba 2017-05-08T16:11:53+00:00

Project Description

Gamta kupina vaistažolių, medžių, uolienų ir vandens šaltinių. Visi jie energetiškai pakrauti ir pasižymi skirtingomis gydomosiomis savybėmis. Taip pat gydomieji moliai ar aliejai – visa tai dovanoja mums ta pati Motulė gamta.

Visas šias Motulės gamtos galias žmogus gali panaudoti ir kai kurie jau naudoja gydymo tikslams, dažniausiai paimdami materiją: vaistažoles, uolienas, molius, aliejus ir naudodami atitinkamose gydomosiose procedūrose. Tačiau žmogaus galimybės yra beribės. Tą gydomąją energiją, kuria pasižymi pavieniai Motulės gamtos produktai, žmogus gali apjungti ir panaudoti su daug didesne galia ir potencialu.
Kadangi Motulės produktai energijos pripildyti ne iš oro, o iš pačios Motulės, tą energiją gali pasisavinti ir pasižymėti ne tik tam tikras augalas, vandens šaltinis ar akmuo – jas gali priimti ir dieviškiems tikslams panaudoti žmogus. Bet tam jis turi būti pasiruošęs, kad gaunamos energijos nežalotų kūno ir nesukeltų ligos, pasiruošęs tiek, kad sugebėtų reikalingą jam ir kito gydymui energiją iš Motulės Žemės priimti, transformuoti ir būti skaidriu laidininku, kuris gydomąją energiją per save perleidžia kitam, pasiruošusiam ją priimti, žmogui.

Pasiruošimas: ryšių ir kanalų su Motule Žeme (gamta) atstatymas, praplėtimas, pritaikymas
didesniems energijų srautams. Ryšys gali būti nutrūkęs ar apsivėlęs (užsikimšęs) karmiškai, taip pat nuo negatyvaus elgesio, minčių, kvaišalų vartojimo, gamtos niokojimo, teršimo, pagarbos nejautimo ar tiesiog kylančio nepasitenkinimo dėl tariamai blogų oro sąlygų. Atstačius ryšius ir kanalus svarbu, kad jūsų kūne esančiuose meridianuose nebūtų susidariusių energetinių blokų, kurie strigdys energijos tėkmę, ji užsistovės (panašiai kaip ilgai stovintis vanduo – prasmirs), sukels organizme sąstovius, skausmą, o galiausiai ir ligą. Dirbant su energijomis ir pateikiant tinkamus suvokimus patyręs (matantis) meistras gali blokus ir energijos sąstovius pašalinti. Tai yra pagrindas, bet toli gražu ne pabaiga. Norint gauti energijų iš gamtos – būtina nemažai laiko leisti lauke. Būti gamtoje su gamta, bendraujant su ja (ne su draugais, ar kalbant telefonu, kepant šašlyką ir pan.) būnant harmonijoje, čia ir dabar, išjaučiant džiaugsmą ir prisipildant jos didybės.

Žmogus norintis gauti Motulės gamtos gydomąsias energijas turi išmokti tinkamai jas nukreipti ir panaudoti. Nes kaip žinome energija duota kūrybai, bet jei ji neišnaudojama geriems darbams, dažnai ji ištaškoma negatyviu elgesiu, nekryptingai, kenkiant sau ir aplinkiniams. Tad jei ir taip neturite, ką veikti per dienas, verčiau papildomos energijos neprašykite. Ir priešingai – esant energijos trūkumui – Motulė gamta mielai pasitarnaus.

Meistras, suinteresuotas padėti žmonėms, pirmiausia turi būti pats skaidrus kaip krištolas – geras laidininkas ir pasiruošęs kiekvienam atvykstančiam klientui, kad nesukiltų abiems negatyvių emocijų (vidinio matymo dėka pasiruošimas būna 100%, produktyvus tiek pačiam masažuotojui (meistrui), tiek procedūros kokybei). Meistras turi būti besąlygiškas ir kupinas meilės savo darbui, žmonėms ir viskam, kas jį supa. Žinoma, mes esam žmonės ir visokių situacijų nutinka, tačiau darbo su klientu dieną, o ypač vykstančios procedūros metu meistras turi būti susitvarkęs su savo emocijomis, apsivalęs, kad nepermestų savo negatyvo klientui. Apie gydymą būnant negatyviu aplamai nėra kalbos – tai tiesiog neįmanoma.

Tad norėdami sukurti daugiau gražių ir gerų dalykų, norėdami padėti sau, o galiausiai kitiems – bendradarbiaukite su Motule gamta, nes ji – tikras gydomųjų galių, šviesių energijų lobynas, kuris besąlygiškai pasiruošęs apvalyti kiekvieną žmogų, net nuo jo paties susikurto negatyvo.

Rita Jarašė.