Ką su mumis daro PAVYDAS ir kaip jo nebejausti

Ką su mumis daro PAVYDAS ir kaip jo nebejausti 2017-05-08T14:21:46+00:00

Project Description

Pavydas kyla tuomet, kai nepriimam savęs, to kaip atrodom, kalbam, elgiamės. Kai nepriimam savo padėties ar to ką turim, gaunam, kaip, kur ir su kuo gyvenam, kaip save realizuojam. Kai neleidžiam sau daryti to, ko nori mūsų širdis – tuomet pavydim ir dairomės į kitus.

Žmonės neatsakingi už tai, kad jie turi tai, ko mes norim, bet neturim. Tad ir pykti ant jų nereikia. O ir energiją savo taip švaistome vėjais. Kaip sakoma „išsitaškome“ pykdami, apkalbėdami, mėgindami kitam „įkąsti“ ir taip nuleisti jį ant žemės ar kaip kitaip savo nervus demonstruodami, ko pasekoje TOLSTAME nuo to, ko taip pavydime ar trokštame.

Tikslo, kurį norime pasiekti, išsikėlimas – žingsnis nr.1

Nr.2 būtų esamos realybės (situacijos) priėmimas ir suvokimas iki kaulo smegenų, jog tik PATYS esame už tai atsakingi ir kad tik MES (tiksliau Tu) gali tai pakeisti. Ne Jonas, Antanas ar Aldona pakreips mūsų gyvenimus mums norima linkme – o mes.

Manote, jog Jūsų padėtis be išeities? Reiškiasi ne viską sau leidote išmėginti! Kad ir kaip nemalonu pripažinti, bet keiksnoti kitus ir nieko nedaryti, sėdėti komforto zonoj atrodo lengviau (taip, ši esama padėtis yra ne kas kitas kaip Jūsų susikurtas komfortas, iš kurio taip nesinori kišti nosies). Bet apsižvalgykite, ar tikrai? Ar tikrai tenkina tie nuolatiniai sveikatos sutrikimai, ta širdį spaudžianti vienatvė, monotonija ar nepriteklius? NE?

Tada galime pradėti kalbėti apie tai, KAIP NUSTOTI PAVYDĖTI: visų pirma visą dėmesį sutelkite į SAVE. Jūs svarbiausias ir galingiausias šiuo atveju žmogus. Dabar tiesiog pagalvokite, ko pavydite? Jei yra keli dalykai imkite po vieną. Matote? Atėjo mintis? Gerai. Dabar paklauskite savęs, kaip galėtumėt TO pasiekti? Kur turite nuvykti, ką pakeisti, ko ieškoti, su kuo susitikti, kaip elgtis, nuo ko pradėti turėtumėte, kad priartėtumėt prie norimo tikslo? Ar pavyko susidėlioti dienos planą? Savaitės? PUIKU!

Matote visa pavydo paslaptis tokia: kai būsite pakankamai užimti savimi, savo tobulėjimu, išsikeltų tikslų siekimu – Jums tiesiog nebeliks laiko ir noro dairytis į kitus ir jiems kažko pavydėti, nes vienintelis žmogus, kurio gyvenimas rūpės – busit Jūs pats.

Rita Jarašė.