Magija

Magija 2017-05-08T17:25:56+00:00

Project Description

Jei tik žmogus suvoktų savo esybės didybę, jei tik norėtų matyti save ne tik kaip fizinį kūną, jei tik išdrįstų pažiūrėt į savo vidų –  suprastų kiek savyje jis turi jėgos, kiek turi reikiamų žinių, kiek gali kurti ir kiek turėti.

AIŠKIAREGYSTĖ – tai ko nenaudoji, laikui bėgant išnyksta.

Taip yra ir su mūsų aiškiaregyste, jei jos nenaudosim ji išnyks. O juk ją turime visi! Kiekvienas iš mūsų turime stipresnę ar silpnesnę intuiciją, pojūčius, visi esame aiškiaregiai, tik nedaugelis tai priimame ir bandome tobulinti.  Aiškiaregystė visų pirma skirta pačio žmogaus gerovei, jo išsivalymui, geriems tikslams pasiekti, ir tik paskui pagal galimybes kitų pagalbai.

BŪRIMAI – mainais sveikata.

Būrėjoms kortos parodo žmogaus praeitį, dabartį,  gali patarti ir dėl ateities, tačiau: mainais už šį matymą jos aukoja savo sveikatą, socialinę gerovę ir pan. Kortos, įvairūs būrimo rutuliai, kauliukai – tėra įvaizdis, pompastika. Tikrąjam matymui nereikia tokių „žaisliukų“. Svarbu atminti, kad ne visada pagalba padeda, nes kiekvienas eina SAVO KELIU, turi SAVO PAMOKAS ir privalo jas išmokti pats. Kitaip gausis meškos paslauga.

HOROSKOPAI –  žvaigždžių tikroji paskirtis padėti  orientuotis aplinkoje.

Skaitome, analizuojame, tikime. Netgi partnerį renkame pagal tariamą suderinamumą, o kartais ir vaiką planuojame pagal tai. Sakote, kad viskas sutampa tiek jūsų charakteris, spalva, akmuo, tiek gyvenimo tikslai. Bet ar verta tuo aklai tikėti, kai tiek pavyzdžių, kuomet visiškai nesuderinami ženklai kuo puikiausiai gyvena šeimoje? Esmė tokia, kad dalis  ženklo savybių tinka mums visiems, dalis yra užprogramuota, o kitą turime išsiugdyti. Pavyzdžiui aš pagal horoskopą esu vėžys, bet pagal stichiją iš tikrųjų esu žemė. Savo ženkle matau tik užuominas, ko turiu mokintis, o ne tai pagal ką turėčiau gyvent.

AMULETAI –  turi būti tik papuošalas.  

Tie, kurie tiki savo horoskopo ženklo savybėmis, savo stichija pagal gimimo metus, dažnai perka amuletus, talismanus, netgi neša juos pašventinti, užkalbėti. Mat jie apsaugo nuo ligų, nelaimių, kartais ir mylimąjį pritraukia. Tokiu būdų vėlgi vyksta mainai, mes gauname dalinai apsaugą, bet vėliau amuletai pradeda siurbti mūsų pačių energiją, jie tampa patys stiprūs, o mes ne. Todėl turime visur jį nešiotis, nes be jo esame silpni ir pažeidžiami. Žmogus turi tik vieną savo tikrąją apsaugą- biolauką.  Kurį gali stiprinti sąmoningumo dėka.

PRIETARAI – perspėja, bet nenulemia.

Prietarai yra ženklai, kurie bando perduoti pavojaus signalą, įbauginti, sustabdyti, perspėti. Kaip ir šviesaforas, jei dega raudona, o mes ignoruojam ir važiuojam toliau,  galim patekti į avariją, bet kartais mums pasiseka ir to išvengiam. Todėl visada svarbiausia atsargumas ir dėmesys mūsų aplinkai. Jei kiekvieną kartą pamatę juodą katę išsigąsim ir galvosim apie artėjančią nelaimę, taip ir nutiks, nes tuo momentu energiją naudojam baimei, kai galėtume
paprašyti suvokimų ir išsiaiškinti ar tą katė tikrai mus perspėja ar tiesiog gaudo pelę.

SAPNAI – individuali reikšmė.

Sapnai kitas  pasaulis, kita erdvė, kurioje pilna būtybių. Žmonės, kurie praktikuoja sąmoningą sapnavimą, dažnai tampa tokių būtybių aukomis, nes per neapdairumą ir siekį naujų pojūčių gali netekti savo energijos, jiems gali būti primestos programos, nepagrįstos baimės, ligos. Esant nevisai išmanančiam šią praktiką,  gali būti paimtos esybės dalys, juk sapnuose atskirti kur realybė, kur iliuzija, yra per daug painu. Sapnai turi savo paskirtį, jie reikalingai spręst situacijas, tuo metu, kai fizinis kūnas ir protas ilsisi.  Kadangi dauguma žmonių yra vis dar pilni negatyvo (pavydūs, baimingi, pikti, nepasitenkinę, kerštingi ir pan.),
tai ir jų sapnai yra košmariški, blogai nuteikia.  Tapus sąmoningu žmogumi, jie tampa vis ryškesni, gražesni, nutekia pozityviai.

MĖNULIS – palydovas, graži planeta. 

Mėnulis kaip žinome yra mūsų žemės motulės palydovas, dalinai įtakoją mūsų vandenis. Pilnačiai esant miegame prasčiau, o pagal statistką padaugėja savižudybų, avarijų ir kitų nelaimių. Šis reškinys kelią nerimą. Pasirodo yra žmonių, kurie priešingai, per pilnatį jaučiasi pozityviai, kūrybingai, nori eiti pasivaikščioti,  gerėtis šviesia naktimi, jiems tiesiog gražu „pilnas mėnulis‘‘. Galiu jus nuraminti ir pasakyti, kad visos nelaimės egzistuoja tik dėl mūsų įtikėjimo tuo, nes mėnulis dėl to tikrai nekaltas. Mes galime nusiimti šį prietarą nuo savo pečių ir kaip kiti tiesiog grožėtis, o ne bodėtis pilnatimi.

 MAGIJA – pirmas laiptelis pažinimo link. 

Magija visada žavėjo žmones, buvo apsupta mistinų galių, kerų. Tai buvo greičiausias ir lengviausias būdas suprasti, kad egzistuoja ir anapusinis pasaulis. Ji ir gydydavo ir apkerėdavo ir užburdavo. Ne visada buvo naudojama geriems tisklas. Ateina laikas ir supranti, kad magišku žaisliukų nebereikia, supranti kad viskas tavyje, magija tik laiptelis sąmoningumo link.

Viskas reikalinga, nes turi savo paskirtį, savo vietą. Kiekvienas žmogus gali rinktis, bet reikia klausyti savo širdies, kas jai būtų geriausia ir priimtiniausia. O svarbiausia, mes turime prisimti atsakomybę ne vien už pasirinkimą, bet ir už pasekmes.

Irma Miliauskaitė.