„Mylimasis“ AŠ

„Mylimasis“ AŠ 2017-05-06T22:07:32+00:00

Project Description

“Veidrodėli, veidrodėli…”

Meilė… Atrodytų tiek daug apie ją kalbama, tiek daug apie ją žinoma, tačiau šiandiena noriu pakalbėti apie kitokią meilę – meilę sau. Tikriausiai žinote vis dažnai kartojamą pasakymą „kaip gali tave mylėti kiti, jei pats savęs nemyli“. Sakysite banalu. Tačiau ar tikrai? Paklauskite savęs kiek procentų savę mylite? Ar atsakymas nustebino? Mane šiek tiek nustebino. Pirma atėjusi mintis buvo 20 proc. Tuomet pagalvojau na ir apsileidau… Gi aš esu pats svarbiausias turtas, o savęs taip neprižiūriu. Nepagalvokite, kad išoriškai. Meilė sau galima parodyti įvairiausiais būdais.

Nekalbant apie pačias drastiškiausias priemones, užduosiu keletą klausimų, kurie padės lengviau atsakyti sau sąžiningą taip ar ne.

 • Ar atsibudusi ryte ir pasižiūrėjusi į veidrodį sau nusišypsote ir pasakote „labas rytas, kaip gražiai atrodai“?
 • Ar leidžiate sau visko ko užsigeidžiate, pvz pietums skanaus šokoladinio pyragėlio?
 • Ar leidžiate užsiimti savo mėgstama veikla, pvz sportuoti, šokti, skaityti knygas?
 • Ar nusipirkote išsvajotus batelius, apie kuriuos galvojote jau visą mėnesį?
 • Ar visuomet pasakote savo nuomonę?

Tad atsakymą sau gavote pakankamai aiškų. Iš pirmo žvilgsnio šie klausimai pakankamai elementarūs, šiek tiek per paprasti. Tačiau pažvelkite iš kitos pusės. Juk panašios situacijos kartojasi kiekvieną dieną? Tikriausiai metas suprasti, kad tuo norima kažką pasakyti. Laikas
keistis!
Tad nusprendžiau:

 • Daryk tai kas tikrai patinka ir ko nori  širdutė.
 • Nebijoti pasakyti ne, kai tikrai manau, kad neturiu tam laiko.
 • Skirti laiko pabuvimui su savimi. Paklausyti mėgstamos muzikos, pasilepinti namų SPA , paskaityti knygą.
 • Iš vidaus sklindantis grožis niekada nepralenks išorinis grožis, nes žiūrėdama į tokią moterį nesuprasi kuo ji yra ypatinga, bet tiesiog žinosi, kad tokia yra.
 • Neužsidaryti tarp keturių sienų. Bendravimas išlaisvina ir papildo. Kartais galima ir vienai pasivaikščioti mieste – juk nežinai ką sutiksi.
 • Bet svarbiausia – būti stipriai. Stiprybė neturi atrodyti kaip kietakaktiškas užsispyrimas. Šią stiprybę pajausk viduje – tai žinojimas, ką tau reikia daryti, kodėl ir kaip! Tai tikėjimas kiekviena savo dalele tuo ką darai!

Dabar tikriausiai pradedate suvokti galimus rezultatus? Žmonės pradeda atkreipti dėmesį, vyras
dažniau apkabina ir pabučiuoja, praeiviai atsisuka gatvėse, nauji žmonės, nauji pasiūlymai! Parodydama pasauliui, kad myli pati save, parodai, kad myli visą pasaulį, tad kodėl turėtų neatsitikti daug nuostabių dalykų?

Leiskite sau būti tokia moterimi, kuri kas kart pažiūrėjusi į veidrodį, nusišypsotų ir pasakytų – ačiū, kad esi.

                         Sėkmės savo meilės paieškose su savimi…

Indrė Saltonaitė.