Pagrindinės prasto regėjimo priežastys ir kodėl atsisakom matymo

Pagrindinės prasto regėjimo priežastys ir kodėl atsisakom matymo 2017-05-08T15:53:21+00:00

Project Description

1. Nenorim,  kausto baimės, savarankiškumo trūkumas – norim, kad mus vestų ir būtų už mus atsakingi kiti.

Tikiu, kad beveik pas kiekvieną buvo situacija, kurioje rinkomės bet ką, tik ne tiesą. Ieškojome pa(si)aiškinimų, išvedžiojimų, o kai įvykiai rodė tik vieną ir tą patį – nusprendėme užsimerkti ir apsimesti, jog to nėra, kad viskas yra gerai ir būtent taip kaip mes galvojame, o ne taip, ką rodo ženklai.  Dėl ko taip? Iš baimės, prisirišimo… Nesvarbu ar tai žmogus ar daiktas ar padėtis visuomenėje, o gal komforto zona, jei laikomės kažko įsikibę, būnam įsikibę iliuzijos, kuri mus apakina, kuriai nesvarbu, kokia tikroji tiesa. Taip užsisukam nepasitenkinimo ir pasikartojančių situacijų rate, iš kurio galima išeiti tik išdrįsus matyti dalykus, tokius kokie jie iš tikrųjų yra, padaryti atitinkamas išvadas, kurias seks atitinkami poelgiai.

Visi kalti, visi atsakingi už vykstančias negandas tik ne aš – toks mąstymas, atsakomybių už save, už visus įvykius, kurie nutinka neprisiėmimas, tai dar viena priežastis dėl kurios dažniausiai mums patogu nematyti, nenorėti matyti tikrosios tiesos. Tai vyksta dėl ryžto keistis trūkumo, paimti pagaliau vadžias į savo rankas ir pakeisti savo gyvenimą pačiam, nelaukiant, kol kas kitas tai už mus padarys.

2. Gimstame arba nusilpsta akys dėl karmos poveikio.

Dažniausia prasto regėjimo nuo gimimo priežastis – karma. Praeituose gyvenimuose galėjote patys atsisakyti regėjimo arba naudoti jį ne pagal paskirtį – blogiems darbams, tikslams pasiekti, o gal kažkam kitam atėmėte regėjimą ir taip jūsų poelgiai tame gyvenime atsisuko prieš Jus pačius. Atsistačius vidinį matymą, Jūs galite matyti praeitus gyvenimus, priežastis dėl ko taip nutiko ir jas ištaisyti – pagerinti savo regėjimą.

3. Nesivadovaujant kitomis juslėmis, matymas apkraunamas ir silpsta.

Regėjimas – vienas iš penkių duotų mums jutimų, padedančių atskirti, įvertinti, apsisaugoti, suvokti ir džiaugtis tuo ką pamatome, išgirstame, užuodžiame, skanaujame ar jaučiame prisilietus. Visi šie jutimai yra vienodai svarbūs, nevalia vieno kažkurio apkrauti, o kitus palikti nykti. Atrofuojasi viskas, kas yra nenaudojama ir silpsta tai, kas yra per daug apraunama. Šie procesai vyksta tiek fizikoje, tiek subtiliuose. Įvedant pusiausvyrą tarp juslių subtiliuose – taisosi iškraipymai mūsų fizikoje.

4. Jei elgiamės kaip neregiai – apsimetinėjam, kad nematom, tai ir gaunam prastą regėjimą.

Vyrauja klaidingas suvokimas: galvojant, kad nematydami apsaugosim, ar įsivaizduojant, kad tai ko nematom neveikia, neįtakoja mūsų gyvenimo. Tik išdrįsus pamatyti ir pripažinus, kad tai iš tikrųjų vyksta, patikėjus savimi gausite galimybę tvarkyti savo gyvenimą ir užkirsti kelią kitiems jį kontroliuoti bei reguliuoti.

Teigiant, jog subtilieji lygiai neegzistuoja, ar bandant save įtikint, jog „nekišant ten nosies“ būsite saugesni – atsisakote savo gebėjimų, tampate neregiais, kuriuos lengvai gali blaškyti aplinkybės, įvairios negandos ar gyvenimiškos situacijos.

5. Melagystės.

Meluodami kitiems, kažkuria prasme meluojame ir sau. Daug ir ištisai meluodami patys susipainiojame, kur tiesa, o kur tik išgalvotas pasakojimas. Keisčiausia tai, kad melas virsta realybe, bet tik tam žmogui, kuris meluoja. Su laiku jis tampa savo melagysčių įkaitu. Susikūręs iliuziją, joje ir gyvena. Kai tuo tarpu kiti išsiaiškinę tiesą, nueina savais keliais, o jis taip ir lieka su savo melu gyventi vienas.

6. Matymas, ką reikia keisti, bet ignoravimas to, bei matymo naudojimas ne dieviškiems tikslams

Matymas skirtas tam, kad gavę reikalingus suvokimus (kurių dėka galite pasiekti savo užsibrėžtą tikslą) juos vykdytumėte, žingsnis po žingsnio, priimant naujoves, besąlygiškai, pasitikint savo širdimi judėti į priekį. Jei protu rinksitės, kurį suvokimą vykdyti, o kurio ne – protas tik ir liks jums. Vidinis matymas pranyks, nes nyksta visos dalys, kuriomis nesivadovaujam arba naudojam savo egoizmui patenkinti.

Matymas (regėjimas) duotas tam, kad atskirtume tiesą nuo iliuzijų, gyventume tiesoje, ją skleistume ir eitume SAVO gyvenimo keliu, įgyvendintume SAVO tikslus ir jaustume pilnatvę VISOSE srityse.

Rita Jarašė.