Pinigai

Pinigai 2017-05-06T22:10:44+00:00

Project Description

I don‘t think about  Money. I Just think „How to fell wonderful“.

Pinigai. Pinigai. Pinigai. Siekiamybė? Laivės jausmas? Ar galios? O gal tai nesvarbu?

Pinigus galima įvardyti tiesiog, kaip įrankį atsiskaityti mainais už mums reikalingus daiktus ar paslaugas. Elementaru. Bet. Jie vaidina daug svarbesnę rolę mūsų gyvenime.  Nereikia nieko čia pasakoti. Patys matom, žinom ir galbūt taip darom.

Ar kada nors susimąstėte apie tokį gyvenimą, jei vieną dieną jie tiesiog išnyktų? Taip, galbūt  tai neįmanoma. Bet visgi pamėginkite įsivaizduoti tokį modelį – KAI JŲ TIESIOG NĖRA?

Susimąsčiau ir aš. Koks tada tikslas? Motyvacija? Kam dirbti tiek viršvalandžių ir aukoti savo laisvalaikį vardan to, „kad būtų geriau“ ? Arba – kam iš viso dirbti?

Taigi, kyla klausimas ar tikrai turime susitelkti į PINIGUS?

O kas būtų jei sustelktume į veiklą nuo kurios mus „veža“? Arba tiesiog, kaip pasikeistų mūsų mąstymas, o gal net požiūris į gyvenimą, jei galvotume ne apie tai, KAIP UŽDIRBTI DAUGIAU PINIGŲ, bet KAIP SAVE REALIZUOTI, KĄ PADARYTI, KAD BŪTŲ GERIAU, KAIP VAIKŠČIOTI Į DARBĄ SU ŠYPSENA?

Ar  ilgai save apgaudinėsime, kad gyvenimo tikslas yra sukaupti kuo daugiau pinigų, turto ir kitokio gėrio, tam ,kad pasipuikuotume prieš kitus ar tam, kad po to perduotume viską savo palikuonims?

Dauguma turbūt dabar pasakytumėte, jog kalbu visiškas nesąmones. „Juk tai palengvins mano ir mano vaikų ateitį“.  Nesiginčysiu. Taip, materija, komfortas, kokybė, nematau nieko blogo „GERAI GYVENTI“.  Tačiau pati esmė yra būtent tame, KAIP MES TO SIEKIAME? Ar susitelkiame į pinigų turėjimą. Jų panaudojimą. Ar tiesiog vergaujame.

Yra begalė variantų, kaip gauti pinigų: atimti iš kitų,  sunkiai dirbdti/arti (pamiršus apie tą pačią gyvenimo kokybę, kurios ir siekiame) ,sąžiningai dirbti ir pasiimti tiesiog tiek, kiek mums priklauso, užsiimti mėgiama veikla (kuri kartais pavirsta pelningu darbu) ir begalė kitų būdų.

Skamba paprastai. O kaip yra iš tikrųjų?

Juk tikrai visi pastebėjome, kad LAIKAS PRADĖJO SUKTIS GREIČIAU. Net nepajaučiame kaip prabėga dienos ir metai….O mūsų pozicija ta pati. Uždirbti. Laikui bėgant, kai pervargstame nuo tos būsenos ir bėgimo, sustojame ir užduodame klausimą: „kokia gyvenimo prasmė“?. Atsiranda gailestis sau ir akimirkoms, kurios galėjo būti kitokios….

Eiskantė Ramelytė.