Plaukų slinkimas

Plaukų slinkimas 2017-05-08T16:05:57+00:00

Project Description

Įdiegta, jog geriami sintetiniai vitaminai pagerina plaukų augimą ar sustabdo jų slinkimą… Bet deja, sintetiniai vitaminai negerina mūsų sveikatos ar grožio. Augaliniai ekstraktai yra pagalbinė priemonė, bet tikrai ne problemos sprendimas.

Slenkantys plaukai parodo, jog reikia daugiau dėmesio, laiko skirti sau, savo vidinio „Aš“ puoselėjimui,  priimti savo išvaizdą 100% t.y. nesikabinėti prie savęs, nelyginti su kitais, nežiūrėti į save tarsi per padidinamąjį stiklą ieškant trūkumų. Reikia save mylėti, o jei save mylite, tai reiškia, jog: stengiatės patirti kuo mažiau stresinių situacijų, pailsite, priimate besąlygiškai jūsų aplinkoje vykstančias situacijas, ieškote sprendimų… Nes kiekvienas susinervinimas jūsų plaukams prilygsta jų pešimui, žalojimui.

Paveldimas nuplikimas ar plaukų struktūra (pvz., garbanos ar kaip tik labai silpni plaukai). Tokiu būdu parodoma, jog giminėje perduodamos charakterio savybės, būdo bruožai, gyvenimo pamokos. Ar pastebėjote norą būti į kažką panašiu (-a), savęs lyginimą su kažkuo? Su šiuo noru toli neeisit, tik būdami savimi, būdami unikaliu, tokiu vieninteliu, galite pasiekti tai, ką galite pasiekti ir turėti  tik jūs, nes tik jūs turite tam reikalingus gebėjimus, energiją, pašaukimą bei idėjas.

Dairydamiesi į kitus, išdalinsite save, kopijuodami žmones prisiimsite jų savybių, kurios jūsų kelyje visai nereikalingos ir tik apsunkins ėjimą tikslų ir geresnio gyvenimo link. Tad verčiau nukreipkite visą savo energiją į tai, kaip  išgryninti save, atrasti savo gyvenimo kelią ir juo eikite drąsiai, lengvai bei nesižvalgant į kitus.

Pagrindinė plaukų slinkimo priežastis tiek vyrams tiek ir moterims yra disbalansas seksualiniuose santykiuose. Dėl daugelio priežasčių: netinkamo elgesio praeituose gyvenimuose, vyraujančių programų ir stereotipų šiuo metu, vadovavimosi jomis, vyrai gauna daug daugiau energijos ir stipresnį potraukį priešingai lyčiai, kuris pasireiškia dažnesniu noru mylėtis už savo partnerę ir netgi „nuklydimais į kairę“, bet tai, jog daugiau mylėsitės plaukų slinkimo nesustabdys, nes kuo daugiau mylitės, tuo daugiau norisi… Taip gaunate dar daugiau energijos, kurios perteklius išeina per viršugalvį, ko pasekmėje – išslinkę plaukai. Esmė – įvesti pusiausvyrą tame. Nereikia celibato, bet taškymasis į kairę ir į dešinę – taip pat ne išeitis. Kol vyrai nesuvoks, ko moko jų moterys savo abejingumu, nepakeis to, tol neįsivyraus pusiausvyra ir neatsistatys pasekmės. Nežinodami kaip tinkamai išnaudoti gaunamą energiją, galimai skirtą savirealizacijai, eikvoja ją dažnindami seksualinius santykius ar plėšydamiesi tarp kelių visai širdžiai nemielų veiklų. Dažnai jaučiamas noras, poreikis vienu metu būti keliose vietose. Buvimas keliose vietose ne fiziniame lygmenyje – tai dažnas grįžimas prie praeities įvykių arba nukeliavimas į ateitį ją planuojant. Taip pat noras būti kitur, nes kur esate dabar jums būti tiesiog yra nemalonu, tai gali būti ir nemėgstamas darbas, arba blogi šeimyniniai santykiai. Norėdami būti kitur bėgate nuo problemų, tik bėda tame, kad nuo jų niekur nepabėgsite. Reikia nustoti bėgti, atsigręžti į jas ir išspręsti (šiuo atveju dirbti tai kas patinka ir tiek kiek reikia  ir gerinti santykius), kitaip problemos  taip  ir neduos jums ramybės.

Skydliaukė ir plaukų slinkimas.
Moterims tai jog yra disbalansas seksualiniuose santykiuose parodo skydliaukės sutrikimai. Jie atsiranda tuomet, kai sutrinka vyriškos energijos priėmimo į save ir atsidavimo energijos spinduliavimo savo vyrui harmoningas ratas. Atsidavimo energija dažnai sutapatinama su aukojimusi. Aukotis nei šioje srityje, nei kur kitur tikrai nereikia. O pusiausvyra tarp dviejų kraštutinumų: abejingumo ir aukojimosi ir yra būtent ATSIDAVIMAS. Atsidavimas – tai toki jūsų poelgiai, nuo kurių jūsų brangus žmogus jaučiasi geriau, o jums jie (tie poelgiai) nesukelia didelių nemalonių pojūčių. Šiuo atveju daug didesnes pasekmes ir daugiau nemalonumų sukeltų pasirinktas kraštutinumas. Poelgiai lydimi atsidavimo stiprina jūsų santykius ir abipusį supratingumą. Ir tai galioja abiems lyčių atstovams.

Taip pat plaukai slenka ir dėl energijų nepriėmimo iš aplinkos. T.y., iš Tėvo (Dievo) nepriimami, blokuojami suvokimai, atsisakomi gebėjimai ir kūrybai duodamos energijos. Iš Motulės Žemės – nepaimant visų jos suteikiamų galimybių, laukiant, atidėliojant savo idėjų, veiklų realizavimą. Iš mus supančių žmonių – nepriimam pagalbos (energijos) norėdami  viską pasiekti vieni ar galvodami, kad kiti tik trukdo, taip prisiimam  jų darbus, atsakomybes, o po to nespėjam visko aprėpti – įgyvendinti pritrūkstam energijos, nervuojamės ir tarsi iš tų nervų raunam sau plaukus, ko pasekmėje pasireiškia jų suintensyvėjęs slinkimas. Aplinkinių nepriimam dažniausiai dėl to, jog jie yra mus vienoj ar kitoj situacijoj nuvylę, bet jie taip elgiasi tik dėl to, jog ir jūsų elgesys jų atžvilgiu buvo netinkamas. Gal norėjot užkrauti jiems savo svajones, darbus tuo pačiu ir atsakomybes, ar keisti jų gyvenimą, koreguoti juos  pagal save, kišant savo nuomonę ar pagalbą ten kur jos visai nereikėjo? Esmė tokia, kad nėra blogo žmogaus elgesio su jumis, tai tik gyvenimiškos pamokos, kurias tinkamai suvokus,  palengvės, pagerės tolimesnių įvykių kokybė.

Sakysite nevienas elgiasi negatyviai, nedaro jokių išvadų, save žaloja, nervinasi visą savo gyvenimą ir jiems nei plaukai slenka, nei rimtesnės ligos kamuoja ar pan., bet nereikia dairytis į kitus, kiekvieno iš mūsų tikslas, ko atėjome čia, Žemėje, išmokti, skiriasi, tad ir organizmo jautrumas skiriasi, kūnas, ligos ir įvykiai duoti toki, kad vienu ar kitu būdu eitume ar būtume stumiami saviugdos, pozityvumo, meilės sau, harmoningų santykių ir tobulėjimo link.

PASTEBĖKITE KŪNO SIUNČIAMUS SIGNALUS LAIKU.

Rita Jarašė.