Tėveliams apie mažuosius…

Tėveliams apie mažuosius… 2017-05-08T16:09:17+00:00

Project Description

Gimus kūdikiui atrodo, kad visas dėmesys, laikas ir gyvenimas sukasi tik apie naująjį šeimos narį. Iš pirmo žvilgsnio taip dažniausiai ir būna, tačiau klausimas AR TAIP TURI BŪTI? Sakoma, jog vaikai geriausi tėvų mokytojai. Tad, tėveliai, ar jūs pasiruošę išmokti naujų dalykų?

BŪNA…

Tėvai nežinodami kaip vienoj ar kitoj situacijoj tinkamai pasielgti savo vaikučių atžvilgiu, juos gazdina baubais ir piktomis raganomis. Gal keistai nuskambės, tačiau gazdindami jūs permetat savo atsakomybes už vaikų auklėjimą astralinėms būtybėms ir suteikiate joms sąlygas veikti jūsų vaikus ir jus pačius. Tada vaikai neramiai miega arba iš vis nemiega, būna pyktukai, skauda jiems pilvukus ar kamuoja kiti negalavimai.

SVARBU tėvams prisiimti visas atsakomybes tiek už save, tiek už vaikus, nei per daug nei per mažai, tik tiek kiek reikia. Už save tiek, kad savo gyvenimo būdu, išreiškiamomis emocijomis nepakentumėt vaikams, o už vaikus tiek, kad jais būtų pasirūpinta, bet tuo pačiu neužgožta vaikų raida, savarankiškumas. Aišku tai nėra paprasta,
tačiau tikrai įmanoma. Galite pardėti nuo išsakyto ketinimo prisiimti visas jums priklausančias atsakomybes pagal jūsų Dievišką Planą, o ne savo atsakomybes grąžinti tiems, kam jos priklauso pagal DP.  Kodėl taip? Tiesiog, toks vyrauja dėsnis: jei nevykdote savo atsakomybių – kiti primeta savų, nemalonių ir kelenčių pasipiktinimą ar nuovargį.

MINTIS PASIEKIA ADRESATĄ…

Manau nevienas ir ne kartą esate pastebėję tą stebuklingą įvykį, kai vienam žmogui pagalvojus apie kitą, pastarasis ima ir paskambina. Tai vyksta dėl to, kad subtiliuose lygiuose jie tarpusavyje jau bendravo ir tas bendravimas nusileido į fiziką, susiskambinus paaiškėja, ko vienam ar kitam reikia. Tokiu būdu galite bendrauti ir su savo vaikučiais, sužinoti, kodėl jie verkia, ko jiems reikia, kodėl serga, ką darote ne taip ir pan, tik tam reikėtų pradėti sąmoningą gyvenimą, atsistatyti ryšį su savo Širdute, jos klausytis ir ja vadovautis, su Dievu, Motule,  su savo Dieviška komanda ir tapti matančiu. Tapę matančiais pasekmių priežastis žmonėmis galėsite apvalyti dalį vaikučių karmos. Tik norint padėti kitam, pirmiausia reikia padėti sau, reikėtų apsivalyti ir savo karmos bei kiek įmanoma negeneruoti negatyvių emocijų bei tinkamai, pusiausvyroje gyventi. Nes vaikai labai dažnai norėdami apsaugoti tėvus (ar kitus jiems brangius žmones) prisiima – tai kas jiems nepriklauso, šiuo atveju, kad tėvus nežalotų jų pačių generuojamos ar kažkieno kito sunčiamos negatyvios energijos, vaikai prisiima jas sau ir taip perdirbinėja per ligą, pilvo pūtimą ar kitus negalavimus.

TIKSLAS…

Siekdami savo tikslo – geros vaikučio ar savo paties sveikatos ar stabilios finansinės padėties susitelkite ne į patį tikslą, ne į išorinius veiksnius ar kitų žmonių pavyzdžius, kaip jie jį pasiekė, o į savo paties kaip asmenybės tobulėjimą, augimą, pozityvius pokyčius, į tai, ką reikia savyje ugdyti, kad pasiektumėte to, ko norite. Viskas  jūsų pačių galioje, tad susigrąžinkite permestas (orui, virusams, programai, kad visiems kūdikiams pirmus 3 mėnesius pučia pilvą) atsakomybes sau. Nes nuo jūsų priklauso ar leisite, kad jus veiktų farmacijai palankios masinės programos, aplinka, ar būsite atsakingi už savo gyvenimo kokybę patys.

DAR…

Jei grįžus iš ligoninės į namus, kūdikis tampa neramus, dažnai verkia, kamuoja pilvuko skausmai. Tėvai gali paprašyti, kad Dievas su Motule žeme  pagal jų Dievišką planą (DP) apvalytų namus, uždėtų reikalingas apsaugas, o Motulė atsiųstų Naminukus pagal DP. Taip apsaugodami namų erdvę ir tuo pačiu kūdikį nuo negatyvaus aplinkos poveikio.

O ruošdamiesi kelionei prašykite Tėvo (Dievo) paruošti jūsų vaikutį, žmones, pas kuriuos važiuojate, susitikimui ir paruošti tą erdvę pagal DP. Prašykite, kad vaikučiui Tėvas (Dievas) uždėtų reikalingas apsaugas pagal DP. Tokiu būdu apsisaugosite vaikutį nuo negatyvo permetimo, energetinių vampyrų, o tai reikškia ir nuo ligų.

PILVUKO DIEGLIAI…

Virškinimą veikia maistui uždėtos programos, maitinanti mama dažnai laikosi gydytojų paskirtos ar mamyčių forume rekomenduotos dietos, bet mažyliams pilvukus pučia visvien. Tiesiog prašykite, kad Tėvas Dievas anuliuotų kiek galima visas maistui uždėtas programas, panaikintų jų pasekmes ir įvestų Dievišką tvarką pagal DP. Taip pat galite paprašyti atitinkamų Dieviškų tarnybų, kad apvalytų nuo nereikalingų, kenksmingų medžiagų jūsų vartojamą maistą ir pritaikytų jį pagal jūsų kiekvieno struktūrą ir šeimos DP. Taip bus didesnė tikimybė, jog mažyliams mažiau skaudės pilvukus.

Pilvukyje, ties bamba, yra antroji čakra atsakinga už harmoningą energijos tėkmę, tuo pačiu
išskaidyto „maisto“ judėjimą žarnyne. Jei čakra ir žarnynas veikia tinkamai, pilvo skausmų, spazmų, pūtimo ar užkietėjusių vidurių tikimybė labai sumažėja. Tad tėveliai gali paprašyti, jog Tėvas (Dievas) pagal vaikučių  DP apvalytų ir sureguliuotų jų čakras.

IR DAR…

Taip vadinamos „gerosios bakterijos“. Nešvaistykite pinigų tokiems dalykams norėdami pagerinti žarnyno veiklą. Noras geras, bet rezultato jokio. Iš organizmo gerosios bakterijos niekur nedingsta, bet va jei vartosite dirbtinius fermentus, gerąsias bakterijas ar sintetinius hormonus, organizmas nustos juos natūraliai gaminti pats. Va tuomet tikrai bus problemų kol priversite aptingusias ląsteles vėl darbuotis, ir taip būsite priklausomi nuo farmacijos. Pašalinkite psichologines priežastis dėl ko streikuoja organizmas ir jam tikrai nereikės dirbtinių priedų ir dar jis jums už tai pasakys AČIŪ.

TAI GI…

Tėveliai, pažinkite save, savo gebėjimus ir juos stiprinkite. Tokiu būdu labiau pažinsite ir žinosite ko nori ar ko reikia jūsų mažiesiems. Norėdami geros vaiko sveikatos pradėkite gerinti savąją, nes viskas prasideda nuo jūsų.

Sėkmės vienas kito pažinimo kelyje!

Rita Jarašė.