Pasaulyje yra milijonai žmonių sergančių įvairiausiomis ligomis ir dažnas iš jų savo ligos tikrosios priežasties, net nenutuokia. Ligos priežasties nežinojimas ir nešalinimas labai apsunkina sveikimą, ar net atveda į mirtį. Kadangi žmonės į mane dažnai kreipiasi prašydami pagalbos dėl sveikatos problemų, o aš jiems padedu, mokau pamatyti ir šalinti tikrasiąs ligų priežastis, o pašalinus priežastis žmonės ima sveikti, ar visiškai pasveiksta, todėl paminėsiu tam tikrų ligų dažniausiai pasikartojančias priežastis. Žinoma kiekvienas susirgimas, liga yra unikalūs ir tikslias priežastis galima pamatyti tik vidinio matymo pagalba, bet žinant šias dažniausiai pasikartojančias priežastis, manau, ne vienam gali padėti kelyje į sveikimą.

KRŪTIES VĖŽYS. Šios ligos pagrindinė priežastis yra nesugebėjimas priimti iš vyro jo vyriškos energijos. Dažnai ši liga prasideda nuo cistų ir miomų. Cistos ir miomos – tai ženklas, kad vyriška energija stringa jumyse. Mūsų kūnais energija turi tekėti laisvai, o nemeilė vyro, juo nusivylimas, seksualinė abstinensija šeimoje ir dar keletas negatyvių dalykų strigdina moteryje vyro siunčiamą energiją, ko pasekoje ta užsistovėjusi vyriška energija ir virsta cistomis ir miomomis. Cistos ir miomos atsiranda, kai dėl nepratekėjusios vyriškos energijos užsikemša pirmoji čakra. Visiškai užsikimšus pirmajai čakrai, užsistovėjusi vyriška energija išsilieja į kitas struktūras,  dažniausiai ji išsilieja į širdies čakrą, ko pasekmė – KRŪTIES VĖŽYS. Sekantis dalykas nutinkantis nesutvarkius energijos tėkmės – tai užsistovėjusios energijos išsiliejimas į visas struktūras, ko pasekoje yra užkrėsta limfa ir visame kūne ima rastis augliai.

Mielos moterys, rinkitės tik tuos vyrus, kuriuos išties mylite, priimkite savo vyrus, tokius, kokie jie yra, nes tobulų nebūna, o savo gyvenimą galim keisti, tik keisdamiesi patys. Vyrai,
stenkitės tobulėti ir rūpintis savo šeima, kad jūsų moterys jumis pasitikėtų ir laikytų tikru šeimos vyru, taip padėsit apsaugoti savo mylimųjų sveikatą.

PROSTATA. Ši liga dažnai atsiranda dėl vyro nepriėmimo moteriškos energijos. Dėl nepriėmimo moters su kuria esate, moteriška energija stringa pirmoje čakroje, taip ją užkišdama ir naikindama vyriškumą.

ŠLAPIMO PŪSLĖS UŽDEGIMAS. Dažniausios priežastys: savęs nepriėmimas koks esi, partnerio nepriėmimas koks jis yra.

ŠIRDIES SMŪGIS IR KITOS ŠIRDIES LIGOS. Dėl neklausymo savo širdies balso ir nesugebėjimo eiti savo širdies keliu. Įgimtos širdies ligos, dažniausiai būna, kaip pasekmė praeituose gyvenimuose neklausymo savo širdies balso.

ŠIZOFRENIJA. Ši liga dažnai būna pasekmė praeituose gyvenimuose netinkamo santykio su tamsiaisiais, kuris dažniausiai būna susijęs su naudojimu juodosios magijos. Tamsieji, tai velnias, demonas, šetonė ir gyvatė.

PROBLEMOS SU KRAUJU. Kraujo ligos
susiję su meilės nespinduliavimu. Nemeilė savo aplinkos, žmonių, gamtos, šalies
ir t.t. stipriai negatyviai veikia kraują.

GALVOS SKAUSMAS. Dažnai žmonėms skauda galvas dėl neišnaudotų energijų, kurias jie gauna iš visatos, kad kurtų širdimi. Baimės, komforto zonos, uždėtos programos ir kiti dalykai, kurie stabdo kurti širdimi, sustabdo visatos siunčiamas energijas, o sustabdyta energija spaudžia galvą, kas pasireiškia fiziniam lygmenyje, kaip galvos skausmas. Jeigu jums ateina gera idėja, nestabdykit ir įgyvendinkit ją, tai pat kiekvieną diena stenkitės 100 procentų realizuoti save, tobulėti, taip pagerinsit energijos tėkmę jumyse, o su gera tėkme bus ir daug geresnė sveikata.

STUBURO PROBLEMOS. Gyvenimas statomas ant netinkamų vertybių, pasirinkti netinkami gyvenimo tikslai. Gyvenimo vertybės ir tikslai yra lyg gyvenimo pamatas, jei pamatas netinkamas, tuomet jis neatlaiko iš visatos gaunamų energijų, kas fiziniam lygmenį pasireiškia, kaip negalavimai susiję su stuburu.

PROBLEMOS SU SĄNARIAIS. Gyvenime trūksta lankstumo, greičiausiai kažkur elgiatės, kaip kietakakčiai ir kliūtis bandot įveikti jėga, o ne lankstumu ir sąmoningumu.

AIDS. Įsijungia esybės kūno susinaikinimo mechanizmas, dėl pasirinktų netinkamų gyvenimo vertybių, kurios kelia pavojų žmonių populiacijai.

PLAUČIŲ VĖŽYS. Dėl įvairių blokų į gyvenimą neateina nauji vėjai. Nauji vėjai, tai naujos galimybės, naujos idėjos.

PROBLEMOS SU SKRANDŽIU. Kažkokios nesuvoktos gyvenimiškos situacijos, kurios yra paviršiuje. Gilios situacijos dažniausiai yra iš praeitų gyvenimų, paviršinės situacijos, kurios įvykę neseniai.

CUKRALIGĖ. Kažkuriam gyvenimo etape buvo patirtas, arba patiriamas orgaizmo didelis apsunkinimas, šokas. Organizmas taip save saldina, kad gyvenimas būtų saldesnis, dėl patiriamų sunkumų, ar po patirtų šokų.

PŪLIUOJANTI ANGINA. Angina, tai organizmo apsauga nuo negatyvo. Angina pūliuoja tuomet, kai  į organizmą patenka negatyvi, mūsų ar kitų žmonių energija. Išoperavus anginą yra išoperuojamos ir apsaugos, o negatyvas tuomet, lengvai patenka į gilesnius organus.

UŽKIETĖJĘ VIDURIAI. Nepaleidžiami dalykai, kurie trukdo tobulėjimui. Tai gali būti prisirišimai, nepaleidimas žmonių, kurie trukdo tobulėti, nepaleidimas seno darbo, kuriame nevyksta tobulėjimas ir dėl daug kitų dalykų, kurie apsunkina esybės tobulėjimą.

DIDELIS ELERGINGUMAS. Per aukštos, arba per žemos aplinkos vibracijos.

Pastaraisiais metais gimsta daug vaikų, kuriems elergijos nuo per žemų vibracijų, šeimoje ir aplinkoje įnešus kuo daugiau pozityvo, reikalai gali pradėti stipriai tvarkytis.

KŪNO PARAZITAI. Atsiranda dėl neišnaudotos energijos.Vaikams atsiranda dažniausiai dėl tėvų neišnaudotos energijos.

Vaikai subtiliame lygyje dažnai prisiima tėvų negatyvą, taip norėdami juos apsaugoti, bet patys į prisiimtą negatyvą daug jautriau reaguoja, kas sukelia dažnus susirgimus.

Liga, tai kūno signalas, kad gyvenime kažką darome, ar darėme ne taip. Priimant signalą ir suvokus jo priežastis, žmogus ima sveikti.

Rokas Jarašius.