Žemė nuostabi vieta, kurioje žmogus gali būti laimingas. Kiekvienas žmogus atėjo į žemę tam, kad tobulėtų, išmoktų pamokas, dėl kurių nusprendėme gimti čia. Yra būdų, kaip išvengti skaudžių pamokų, bet daugelis žmonių nežinodami, nesuvokdami, nepriimdami dieviškos informacijos išklysta iš savo pagrindinio kelio ir nesinaudoja jais. Gyvenant nedieviškai – alkoholis, cigaretės, netinkama mityba, negatyvių energijų generavimas savyje mus išmuša iš vėžių ir mes save mokinam ligom ir kitom skaudžiom pamokom, kad vėl sugrįžti į savo vėžes. Žmogus iš prigimties yra Dieviškas, todėl jei netobulėja, gyvena negatyvų gyvenimą ir nesiekia dieviškumo, būtent to, ko atėjome į žemę, jis save naikina, vibracijos tampa vis žemesnės ir taip save stumia iš šio gyvenimo. Nesakau, kad kiekvienas
iškart turi tapti šventu, nes tai jau būtų kraštitinumas, bet palengva atsisakyti tokių negatyvių energijų, kaip pyktis, melas, nepasitenkinimas ir t.t. jas pakeičiant meile, tiesa, priėmimu besąlygiškai, gyvenimas ima kardinaliai keistis ir įgauna didelę prasmę. Daugelis nori būti sveikais, bet nesigilina iš kur liga atsirado. Ko moko liga? Ką nori pasakyti? O ji visada yra mokytoja, neišsiaiškinus, ko moko sveikatos sutrikimas, geriame vaistus ir taip šalinam pasekmes, tačiau priežasties nesuvokus, negalavimai kartojasi, arba darosi vis stipresni, kol vaistai nebegali padėti. Norint pradėti sveikti pirmiausia reikia rasti ligos priežastį, tada nuspręsti ją pašalinti. Nusprendus gyventi prasmingai siekiant dieviškų tikslų, mes imame sveikti, o ir kitos ligos aplenkia mus. Galima sukurti žemėje rojų, be ligų, be kovų… Tik nuo tavęs priklauso, ar rojus bus, ar pragaras tavo pasaulis. Žemėje daug įvairiausių žmonių, vieni iš prigimties sugeba geriau organizuoti, kiti – geri mokytojai, kai kas meniškos sielos, o kai kurie iš prigimties yra gydovai. Mūsų visuomenėje yra daugybė specialybių, kuriose galim save realizuoti, bet geriausiai, tai galim padaryti klausydami savo širdies. Ji parodo, kokią specialybę pasirinkę, mes galime būti geriausi ir laimingiausi. Protas, baimės, pinigai, kitų nuomonė, sukurti stereotipai dažnai nuveda į šoną, kur vėliau nebūname laimingi savo pasirinkimu. Nusprendus eiti dievišku keliu ir einant juo, mes darome dieviškus darbus, visata pasirūpina mumis, todėl suteikia reikalingus sugebėjimus jiems atlikti. Gydymas vienas iš dieviškų darbų. Pirmas žingsnis pradedant gydymą yra negalavimo priežasčių pamatymas. Žmonės turi galimybę pamatyti pasekmių priežastis, jei to nori ir siekia, nevisada, tai yra lengva, bet atlygis ateina su kaupu.

Gydymo eiga. Priežasties radimas.

1. Išsakytas ketimas suvokti pamoką.
2. Pamokos suvokimas, priežasties pašalinimas.
3. Prašymas, kad būtų anuliuotos kiek galima pagal jūsų DP pasekmės ir atstatytos visos pažeistos struktūros tiek kiek galima pagal jūsų DP.
4. Pasekmių gydymas.

Gydymo įrankių gali būti įvairių: vaistažolės, vaistai, mankšta, masažas, gydymas dieviškom energijom, kurios, neatstačius matymo, plika akimi nėra matomos, bet dažnai jaučiamos, jomis pats gydau ir apie jas trumpai aprašysiu.

1. Išvalančios dieviškos energijos, tarp kurių ir įvairių rūšių spinduliai [naudojama pravalyti užsikimšusius energetinius kanalus, žaizdų išvalymui fiziniam ir subtiliam kūnuose, kad prasidėtų efektyvesnis sveikimas].
2. Atstatančios dieviškos energijos [naudojamos po išsekimų, kai reikia atstatyti fizinį, bei subtilų kūną po pažeidimų ir norint atauginti tam tikras struktūras]. Šias energijas perduodu, kaip laidininkas, o energija eina iš aukštesnių vibracijų visatos jėgų. Žmonės laidininkai – sugeba priimti iš visatos aukštų vibracijų energijas, jas perleidžia per save ir taip transformuoja į tinkamas kitiems žmonėms.
3. Dieviški gydymo mechanizmai. Kaip ir fiziniam, taip ir subtiliam lygmenyje yra gydymo mechanizmai. Jie naudojami dėti ant pažeidimų, kaip pagalbinė priemonė atsistatymui.
4. Dieviški negatyvo perdirbimo, šalinimo mechanizmai. Liga, tai negatyvo perdirbimas, kai mūsų kūnuose negatyvo per daug, mes jį perdirbam per ligą. Dieviški negatyvo perdirbimo, šalinimo mechanizmai perdirba negatyvą, kad jis būtų nekenksmingas ir šalina iš esybės, kad nereikėtų perdirbinėti per ligą.
5. Kanalai ir ryšiai su motule Žeme-motulė Žemė sugeria mūsų negatyvą, bet kad tai vyktų reikia, kad butų atviri dieviški kanalai ir ryšiai su ja. Kanalai užsikiša, neatlieka savo funkcijos dėl įvairiausių priežasčių, viena iš tokių – per didelis negatyvių energijų generavimas savyje. Kartais kanalai būna tiesiog nutraukti pačių mūsų, kitų žmonių ar kitų būtybių, juos reikia atstatyti suvokus priežastį, kodėl taip nutiko? Kartais užtenka tik paprašyti.

Prašymas:
Prašau atstatyti visus kanalus ir ryšius, kuriuos galima atstatyti pagal dievišką planą su Motule Žeme pagal DP, tuos, kuriuos neįmanoma atstatyti, prašau utilizuoti, pakeisti naujais, dieviškais, kurie atitinka mano dvasinį lygį. Prašau viską išvalyti violetiniu, rožiniu ir auksiniu spinduliais, praplėsti tiek, kiek reikia pagal mano DP, prašau įžeminti mane pačiais
geriausiais dieviškais būdais pagal mano DP. Išsakau ketinimą priimti ir siųsti visas energijas, kurias galiu priimti ir siųsti pagal mano DP. Prašau uždėti visas reikalingas dieviškas apsaugas ir filtrus saugoti mano įžeminimui, prašau įžeminimą automatiškai koreguoti pagal aukštį, kuriame aš esu ir pritaikyti esamai situacijai pagal DP. Dėkoju Motulei Žemei už suteiktą man pagalbą, siunčiu jai meilę, dėkingumą. Tebūnie taip. Gydymas susitikus ir per atstumą.
1.Gydymas per atstumą. Įmanomas gydymas ir per atstumą. Energija siunčiama ketinimu ir prašymu, taip pat žmogus gali būti nuskanuotas per atstumą, taip nusakomos pasekmių priežastys bei gresiančios problemos, su kuriomis reikia padirbėti norint išvengti didesnių negalavimų.

2.Gydymas gyvai. Viskas daroma, kaip ir per atstumą, tik čia atsiranda jau daugiau galimybių ir poveikis dažniausiai būna stipresnis. Žmonės vis dar yra esybės su kūnais ir esam ant mūsų mylimos žemelės, todėl tas žemiškas bendravimas susitikus duoda savų pliusų. Galima naudoti tokius gydymo metodus, kaip rankų uždėjimas. Dirbant gyvai galima geriau pažinti žmogų, todėl galima pastebėti gilesnes problemas ir blokus. Toje aplinkoje, kurioje pastoviai dirbu, aplinka energetiškai išvalyta ir pastoviai yra valoma, todėl toje vietoje vibracijos aukštos, energija švari, todėl žmogus daug geriau pasisavina reikalingas energijas. Gamtoje gyvūnija gyvena, ten kur jiem palankus klimatas, taip ir astralinės būtybės. Jei energijos tankios, nešvarios, žemų vibracijų mūsų patalpoje, tai atitinkamai tokios būtybės mus supa, kurios nepadeda sveikimui, o jei energijos švarios, tai atitinkamai tokios ir būtybės aplink mus. Kai kurios būtybės gali būti tik aukštose vibracijose, todėl vėlgi naudingas gydymas gyvai išvalytoje patalpoje, kur galėtų pasijungti ir gydyti daugiau šviesos būtybių.

Sveikimas gydymo metu.

1. Visiškas pagyjimas – negalavimas ar liga visiškai pašalinama, išvedama, pagydoma ir negalavimo nelieka.

2. Dalinis pagyjimas – kartais žmogui iškart pasveikti nepavyksta, nes pasekmės būna labai
dideles ir atsistatyti reikia laiko, plius sveikimo metu yra gaunama iš visatos reikalinga informacija, kuri reikalinga bus einant dievišku keliu. Žmogus mokomas pamatyti savo kelią į sveikimą. Visos pamokos, visos ligos tik dėl mūsų pačių, kad augtume, tobulėtume ir vietoje nestovėtume. Kiekvienas gali padaryti labai daug, jei tuo tikės ir sieks, nenuvertindamas savęs ir neleisdamas stereotipam uždaryti į mažą dėžutę su pavadinimu čia ‘‘tavo pasaulis‘‘.
Pasaulis beribis, o mes to pasaulio dalis, todėl mūsų galimybės irgi beribės, tik nuo mūsų pačių priklauso, kiek išnaudosim savo potencialo.

Rokas Jarašius.